WALTER BENGTSSON. "Ugglan", skulptur i sterling silver, monogramsignerad WB, numrerad 16/50, Halmstad, 1958.

313040. WALTER BENGTSSON. "Ugglan", skulptur i sterling silver, monogramsignerad WB, numrerad 16/50, Halmstad, 1958.

Höjd ca 9 cm.
Vikt ca 49 gram.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 cm.
Vikt ca 49 gram.

Fläckar.

Antal besök: 3 142