ROLF LIDBERG. Trollgubbe, litotryck, signerad samt numrerad 69/100.

312989. ROLF LIDBERG. Trollgubbe, litotryck, signerad samt numrerad 69/100.

63,5 x 43,5 cm.
Tryckt på Tumbagrafik papper.

Bruksslitage.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5 x 43,5 cm.
Tryckt på Tumbagrafik papper.

Bruksslitage.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besök: 3 325