STEREOBÄNK/ SIDEBOARD i jakarandafanér, 1970-tal.

312973. STEREOBÄNK/ SIDEBOARD i jakarandafanér, 1970-tal.

Justerbar bredd, fack för vinylskivor, stereo, lådor för förvaring.
B utfälld. 3.10 cm D.42 cm H.63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 10 198