Parti grafik bl.a. Wim Bosma.

312905. Parti grafik bl.a. Wim Bosma.

Wim Bosma, träsnitt, 21x14 cm, 1950
Otydlig signatur, serigrafi, 17/32, 21x28 cm 1960
Sign JES-63, träsnitt, 6/67 15x15 cm
Stig Wernheden, färglitografi, 16/30.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 818