RÖLAKANMATTA, Ingegerd Silow, 355 x 247 cm.

312882. RÖLAKANMATTA, Ingegerd Silow, 355 x 247 cm.

monogramsignerad IS.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

monogramsignerad IS.

Bruksslitage.

Antal besök: 914