DOCKA, John Blund, 1960/1970-tal.

3128383. DOCKA, John Blund, 1960/1970-tal.

Längd 26 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 530