BESTICK, 12 delar, Eskilstuna Jernmanufaktur AB, 1800/1900-tal.

312741. BESTICK, 12 delar, Eskilstuna Jernmanufaktur AB, 1800/1900-tal.

6 knivar, 6 gafflar i järn och skaft i trä.

Åldersslitage, trä med smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 564