Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHNNY COLEBRING. Kustlandskap. Olja på duk, signerad.
31272. JOHNNY COLEBRING. Kustlandskap. Olja på duk, signerad.
56x69 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
56x69 cm.
Göteborgs Auktionsverk
7 698