Grötskål med lock, Mjölkkanna, Gustavsberg samt Gröttallrik Göteborg.

312700. Grötskål med lock, Mjölkkanna, Gustavsberg samt Gröttallrik Göteborg.

Skål diameter 22 cm. Kannans höjd 17 cm. Tallrik diameter 24 cm.

Mindre nagg i kannan. Skål och fat något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 044