VILSTOL med FOTPALL, brun skinnklädsel, IKEA, 19/2000-tal.

312697. VILSTOL med FOTPALL, brun skinnklädsel, IKEA, 19/2000-tal.

Skiktlimmat och formböjt trä. Med nackkudde.
Klädsel löstagbar.
Sitthöjd ca 40 cm.
Rygghöjd 94,5 cm.
Fotpall, höjd 39 cm.

Bruksslitage, fläckar, spricka på stomme på vänster sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel löstagbar.
Sitthöjd ca 40 cm.
Rygghöjd 94,5 cm.
Fotpall, höjd 39 cm.

Antal besök: 754