31266. DIVERSE, bl.a. sterlingsilver/emalj, hattnålar, pärlarbete, PARFYMFLASKA, Chanel no 22.
Olivgafflar, 2 st, sterlingsilver och emalj.
Vas, sannolikt Murano.
Hattnålar, 5 st.
Brosch, armring.
Pärlarbete, 2 delar.
Bruksslitage, pärlarbete med skador.