SJÖSKUMSPIPA med dekor i form av erotisk scen, sent 1800-tal.

312656. SJÖSKUMSPIPA med dekor i form av erotisk scen, sent 1800-tal.

Längd 16,5 cm.

Slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16,5 cm.

Slitage och sprickor.

Antal besök: 1 183