JULIUSZ STABIAK. Ryttare vid stadsmur. Olja på duk, signerad.

312625. JULIUSZ STABIAK. Ryttare vid stadsmur. Olja på duk, signerad.

60 x 80 cm.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 80 cm.

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 2 674