FERNANDO BOTERO. Efter, skulptur, man på häst, 2000-tal.

312602. FERNANDO BOTERO. Efter, skulptur, man på häst, 2000-tal.

Skulptur i brons på marmorsockel.
Höjd 37 cm.
Höjd exklusive marmorsockel 34,5 cm.
Längd 26 cm.
Omärkt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
Längd 26 cm.
Omärkt.

Bruksskick.

Antal besök: 1 166