LOUIS-ALBERT CARVIN. Efter. Skulptur i brons, man på dromedar, senare gjutning 2000-tal, signerad Carvin.

312598. LOUIS-ALBERT CARVIN. Efter. Skulptur i brons, man på dromedar, senare gjutning 2000-tal, signerad Carvin.

Skulptur i brons på marmorsockel föreställande man ridande på dromedar.
Höjd 22 cm.
Höjd exklusive sockel15 cm.
Märkt L. Carvin.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.
Höjd exklusive sockel15 cm.
Märkt L. Carvin.

Bruksskick.

Antal besök: 1 892