OKÄND KONSTNÄR. efter Max Milo, tänkande skelett, brons, osignerad, 2000-tal.

312595. OKÄND KONSTNÄR. efter Max Milo, tänkande skelett, brons, osignerad, 2000-tal.

Skulptur i brons, tänkande skelett på marmorsockel.
Höjd 23 cm.
Höjd inklusive sockel 26 cm.
Sockel 13x13 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.
Höjd inklusive sockel 26 cm.
Sockel 13x13 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 164