OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med fågel, brons, senare gjutning 2000-tal, signerad Nick.

312589. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med fågel, brons, senare gjutning 2000-tal, signerad Nick.

Skulptur i brons på marmorsockel föreställande sittande kvinna med fågel.
Bronsetikett; Bronze Garanti Paris J B Deposee
Märkt CA7595

Höjd 22 cm.
Höjd exklusive sockel 20,5 cm.
Märkt Nick A7595 samt plakettmärkt Bronze Garanti Paris J.B Deposee.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt CA7595

Höjd 22 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 968