JAKTTROFÉ, älghorn, 12 taggar.

312587. JAKTTROFÉ, älghorn, 12 taggar.

Längd ca 76 cm.

Slitage, väggplatta med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 76 cm.

Antal besök: 1 251