312561. GLAS OCH MÄSSING, bland annat Erik Höglund, PO Ström, Gunnar Ander.
Flaskor, 2 st, Erik Höglund, signerade.
Ljusstake, mässing, Gunnar Ander, Ystad Metall.
Vas, PO Ström, 1967.
Flaska och karaff.
Höjd ca. 7-25 cm.
Bruksslitage. Nagg på ljusstake.