Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Mattor & Textil
Textil
VÄVNAD, flamsk vävnad, 1800-tal.
312544. VÄVNAD, flamsk vävnad, 1800-tal.
54 x 74 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 74 cm.
Åldersslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
3 569