Flaska, glas, "Stella Polaris", Nanny Still, Riihimäen Lasi
Vas, glas, Tamara Aladin, Riihimäen Lasi, signerad.
Lingonburk, porslin, Arabia.
Höjd ca. 9-19 cm.
Bruksslitage.
Lingonburk, porslin, Arabia.
Höjd ca. 9-19 cm.
Bruksslitage.