HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, City möbler, Tibro.

312511. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, City möbler, Tibro.

Rundad front, över och underskåp, med hylllinredning, räfflade dörrar. Höjd 185, djup 63 cm.

Slitage. Flisa av på bakstycket.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 768