GOLVLYKTA, smide, 1900-talets början.

31250. GOLVLYKTA, smide, 1900-talets början.

Höjd- och sänkbar. höjd enligt bild ca 160 cm.

Kraftigt slitage och rostig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage och rostig.

Antal besök: 1 883