Växjö Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
KAKBURK, plåt, "Triett", 1900-talets mitt.
312420. KAKBURK, plåt, "Triett", 1900-talets mitt.
Höjd 23, diameter 22 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23, diameter 22 cm.
Slitage.
Växjö Auktionskammare
1 050