VÄGGUR, träfodral, Junghans, 1800-1900-tal.

312383. VÄGGUR, träfodral, Junghans, 1800-1900-tal.

Höjd 100 cm
Bredd 39 cm.

Bruks och åldersslitage
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Bredd 39 cm.

Bruks och åldersslitage
Ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 091