LITOGRAFI OCH ETSNING, 2 stycken, signerade Lizzie och Bertil Lundberg.

312375. LITOGRAFI OCH ETSNING, 2 stycken, signerade Lizzie och Bertil Lundberg.

Lizzie Lundberg, litografi, numrerad 60/90, 19 x 27 cm (bildstorlek)
Bertil Lundberg, "Kosmos", etsning, numrerad 27/60, 22 x 33 cm (bildstorlek).

Ej examinerade ur ram
Plastglas sprucket på etsning Bertil Lundberg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 562