SALONGSSPEGEL, Rokokostil, 1800-tal.

312308. SALONGSSPEGEL, Rokokostil, 1800-tal.

Skuret krön med snäcka och blommor, skurna detaljer, förgylld och bronserad.
Höjd 141, bredd 71 cm.

Del av krön saknas, avslag, glaset anlupet, åldersslitage, senare bronsering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 141, bredd 71 cm.

Antal besök: 1 094