STOLAR, 2 st. "Fanett", Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

312304. STOLAR, 2 st. "Fanett", Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

Stolar, ryggstödets höjd 78 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 049