ÄPPELSKALARE, Husqvarna, "Äppelskalare nr 2".

312284. ÄPPELSKALARE, Husqvarna, "Äppelskalare nr 2".

Äppelskalare i metall. Rödlackerad. Märkt No 2 Husqvarna Sweden.
Originalkartong samt bruksanvisning medföljer.

Ej funktionstestad.
Originalkartong med skador samt omfattande slitage.
Bruksanvisning med fläckar, revor och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 6 519