312284. ÄPPELSKALARE, Husqvarna, "Äppelskalare nr 2".
Äppelskalare i metall. Rödlackerad. Märkt No 2 Husqvarna Sweden.
Originalkartong samt bruksanvisning medföljer.
Ej funktionstestad.
Originalkartong med skador samt omfattande slitage.
Bruksanvisning med fläckar, revor och veck.