FIGURIN i glas, fasan, Marcolin Art Crystal, Ronneby.

312271. FIGURIN i glas, fasan, Marcolin Art Crystal, Ronneby.

Höjd 44 cm.
Längd 20 cm.
Blå glasmassa samt klar glasmassa med dekor av guldflakes.
Omärkt.

Repor.
Botten med ristat personnummer samt S.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.
Längd 20 cm.
Omärkt.

Repor.
Bruksskick.

Antal besök: 4 728