BJÖRN GIDSTAM. Vinterlandskap med ladugård, litografi, signerad, numrerad 131/210.

312252. BJÖRN GIDSTAM. Vinterlandskap med ladugård, litografi, signerad, numrerad 131/210.

Mått 29 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 29 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 1 474