12 Förrättstallrikar 11 Mattallrikar 12 Djupa fat 12 Assietter 1 Terrin 1 Såsterrin 1 Karott 8 Uppläggningsfat.
Bruksslitage. Dekorbortfall. Fåtal nagg.