SKOTTLYKTA, Aktiebolaget Nautic, Göteborg, 1900-talets början.

312069. SKOTTLYKTA, Aktiebolaget Nautic, Göteborg, 1900-talets början.

Mässing. Höjd 40 cm.

Bucklor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 40 cm.

Bucklor. Slitage.

Antal besök: 1 714