MEKANISK LEKSAK, litograferad plåt, motorcykel, TCO 59, Tyskland, 1940-tal.

312021. MEKANISK LEKSAK, litograferad plåt, motorcykel, TCO 59, Tyskland, 1940-tal.

Längd 17 cm.
Märkt på avgasrör, Made in U.S. Zone, Germany.

Bruksslitage, repor, vindskydd saknas, plåt något särat på huvud, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 959