SPEGELBYRÅ, fur, tidigt 1900-tal.

312007. SPEGELBYRÅ, fur, tidigt 1900-tal.

Längd 98, bredd 48, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 837