GUSTAF SJÖÖ. "Landsväg Småland", olja på pannå, signerad.

312006. GUSTAF SJÖÖ. "Landsväg Småland", olja på pannå, signerad.

Mått 62 x 78 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 62 x 78 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 759