SCHACK, Fidelity Sensory Voice Chess Challenger, 1980-tal.

312005. SCHACK, Fidelity Sensory Voice Chess Challenger, 1980-tal.

Längd 29, bredd 33 cm
DEMO.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29, bredd 33 cm
DEMO.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 331