Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
MUNSPEL, "Chromonica II de luxe", M. Hohner, Tyskland, 1900-tal.
311996. MUNSPEL, "Chromonica II de luxe", M. Hohner, Tyskland, 1900-tal.
Längd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
6 512