Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
STIG CLAESSON (SLAS). Färglitografi, "Sergels Torg", signerad samt numrerad, 81/100.
311850. STIG CLAESSON (SLAS). Färglitografi, "Sergels Torg", signerad samt numrerad, 81/100.
60x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
2 023