PRAKTKANNA, nysilver, stämplad WMFM, omkring 1900.

311835. PRAKTKANNA, nysilver, stämplad WMFM, omkring 1900.

Keramikinsats.
Dekor med bland annat isbjörnar.
Höjd ca. 29 cm.

Obetydligt nagg på pip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Keramikinsats.
Höjd ca. 29 cm.

Obetydligt nagg på pip.

Antal besök: 2 154