P.O.STRÖM. Konstglas, vas, 1900-talets mitt.

311821. P.O.STRÖM. Konstglas, vas, 1900-talets mitt.

Höjd 21 cm.

Åldersslitage
Tillverkningsdefekt finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Åldersslitage
Tillverkningsdefekt finnes.

Antal besök: 974