SILVER, 5 delar, delvis Tyskland, 1800/1900-tal.

311769. SILVER, 5 delar, delvis Tyskland, 1800/1900-tal.

Bägare, höjd 6,5 cm.
Cigarrförvaring, längd ca 12,5 cm.
2+1 st glas, snarlika, höjd ca 12 cm.
Total vikt ca 180 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare, höjd 6,5 cm.
Total vikt ca 180 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor.

Antal besök: 776