MATSERVIS, 60 delar, flintgods, "Teresa" W H Grindley & Co, England, tidigt 1900-tal.

31171. MATSERVIS, 60 delar, flintgods, "Teresa" W H Grindley & Co, England, tidigt 1900-tal.

12 mattallrikar, 14 förrättstallrikar, 21 assietter, terrin, såskanna, tillbringare, 2 uppläggningsskålar, 8 uppläggningsfat.

Krackelyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr, bruksslitage.

Antal besök: 3 548