VILMÖBLER, 2 delar, Lani, 1900-talets mitt.

311715. VILMÖBLER, 2 delar, Lani, 1900-talets mitt.

Rosa plysch. Ben i trä. Fasta ryggar och sitsar. Brickmärkta undertill.
2-sits soffa, längd ca 143 cm, sitthöjd 40 cm.
Fåtölj, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj, sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 902