SKOLPLANSCHER, 3 st, Människokroppens byggnad, Norstedt.

311707. SKOLPLANSCHER, 3 st, Människokroppens byggnad, Norstedt.

Människokroppens byggnad:
"Öga II, Nerver, Näthinna, Ljusbrytning", ca 118 x84 cm.
"Benets byggnad", ca 120 x 85 cm.
"Blodets sammansättning", ca 120 x 79 cm.

Slitage, veck, fläckar, smärre kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Människokroppens byggnad:

Antal besök: 813