CHAMPAGNEKUPOR 2 st, silver, jugend, Tyskland, omkring sekelskiftet 1900.

311693. CHAMPAGNEKUPOR 2 st, silver, jugend, Tyskland, omkring sekelskiftet 1900.

Gravering med datering 1902. Höjd ca 12 cm.
Vikt ca 300 gram.

Slitage, gravyrer, något ojämn i fot/bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 300 gram.

Antal besök: 846