SOPPSLEV, silver, graverad datering 1862.

311679. SOPPSLEV, silver, graverad datering 1862.

Stämplad HWF samt stämpel med sköld.
Gravyr med daterad 1862.
Längd 33,5 cm.
Vikt ca 147 gram.

Slitage. Gravyr. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyr med daterad 1862.
Längd 33,5 cm.
Vikt ca 147 gram.

Slitage. Gravyr. Bucklor.

Antal besök: 771