PINNSTOLAR, 3 par, Sverige 1900-talets andra hälft.

311667. PINNSTOLAR, 3 par, Sverige 1900-talets andra hälft.

Vitlackerade pinnstolar, Sverige
3 snarlika modeller.

Bruksslitage på samtliga stolar, och en stol med en del färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 snarlika modeller.

Antal besök: 1 615