MATSERVIS, 31 delar, porslin, "Valencia", Ulla Procopé för Arabia.

311649. MATSERVIS, 31 delar, porslin, "Valencia", Ulla Procopé för Arabia.

12 mattallrikar
12 assietter
2 skålar
1 uppläggningsfat
1 terrin
2 ljusstakar
1 underlägg.

Bruksslitage samt fåtal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 assietter
2 skålar
1 uppläggningsfat
1 terrin
2 ljusstakar
1 underlägg.

Bruksslitage samt fåtal nagg.

Antal besök: 1 536