Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JOHN SJÖSTRAND. 6 st, akvareller, Kalmarmotiv, signerade.
311628. JOHN SJÖSTRAND. 6 st, akvareller, Kalmarmotiv, signerade.
8x8 cm.
Ej examinerade ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
8x8 cm.
Ej examinerade ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 481